Ingezonden bericht:
Hallo collega ondernemers,

Via deze weg  pakken we de mogelijkheid aan om het één en ander kenbaar te maken en toe te lichten.
Zoals jullie waarschijnlijk al gehoord heeft Nelissen Dranken haar deuren gesloten. Het is op de eerste plaats geen gemakkelijk besluit geweest, zeker niet over één nacht ijs gegaan, maar weloverwogen. Op 31-12-2016 om 17.00 uur is de slijterij voor de laatste maal gesloten. In tegenstelling tot de beëindiging van de winkel gaat de handel nog door. De dranken- en verhuurhandel gaat over naar v.d. Wijgert Verhuur-Verkoop Partybenodigheden in Heesch en we hopen dat de huidige klanten van Nelissen Dranken mee over zullen gaan. Dennis zal hen als werknemer van v.d. Wijgert blijven beleveren. Er verandert dus voor hen in principe weinig tot niets op de naam van de factuur na.

Hierbij willen we ook alle ondernemers bedanken voor hun collegialiteit.
We blijven elkaar natuurlijk zien in ons eigen skôn Nisseroi!

Houdoe en bedankt,
groeten van familie Nelissen