Heel veel inwoners en bedrijven hebben erg enthousiast gereageerd op de mogelijke komst van glasvezel. Gemeente Bernheze, E-Fiber, Stichting Glasvezel Bernheze en TriNed hebben bekendgemaakt dat alle woningen en bedrijven in de gemeente Bernheze glasvezel binnenkort krijgen! Ondernemersvereniging Nistelrode is blij met dit goed bericht.

Trined: “Wij danken de inwoners en bedrijven van de gemeente Bernheze welke een glasvezelabonnement bij TriNed hebben aangevraagd. Vanaf 4 januari 2017 bezoeken de schouwers van E-Fiber ieder adres in Bernheze. Enkele weken na het bezoek van de schouwer beginnen de graafwerkzaamheden. Hierover wordt je door E-Fiber nog uitgebreid geïnformeerd. Mocht je nog familie, buren, vrienden en/of kennissen hebben welke nog geen abonnement hebben aangevraagd bij TriNed? Dit is nog steeds mogelijk via onze website.”

Meer informatie volgt in de komende weken.