De vakantieperiode komt eraan. Dat betekent dat we massaal een tandje lager gaan en er even tussenuit trekken om bij te tanken en nieuwe energie op te doen. Terugkijkend op het eerste halfjaar van 2017 kunnen we concluderen dat er weer een aantal ontwikkelingen hebben plaatsgevonden. Zo werd in heel onze gemeente glasvezel aangelegd. Er kwamen nieuwe ondernemers bij, maar er waren ook familiebedrijven die stopten of Nisseroi verlieten. Er werd een begin gemaakt met plannen rondom de vernieuwing van de infrastructuur in het centrum. Maar het allerbelangrijkste is de stijgende lijn die we zien in het ondernemersklimaat. Dat geeft een boost en maakt dat we vol vertrouwen na de vakantieperiode ons werk hervatten.

Laten we er met zijn allen ook een mooie tweede helft van maken. Wij wensen iedereen een fijne vakantie toe!