Bijna elke ondernemer krijgt ermee te maken. Een bedrijfsoverdracht of bedrijfsovername. Daarom organiseert OOvB adviseurs en accountants op donderdag 22 juni in Theater de Pas “De Avond van de Ondernemer” met als thema ‘aan- en verkoop van een onderneming’. Wat en hoe? Interviewer Mathieu Bosch zal aan tafel twee interviewsessies uitvoeren met een aantal bekende mannelijke én vrouwelijke ondernemers uit de buurt. Er wordt vooral ingegaan op de persoonlijke ervaringen bij een overdrachtstraject.

De tafelgasten

Jasper Exters – Vennoot OOvB adviseurs en accountants

Bert Zonnenberg – Manager Grootzakelijk Rabobank Oss-Bernheze

Paul van Tilburg – Van Tilburg Mode en Sport

Remon Dijkhoff – Gebr. Dijkhoff BV

Bert-Jan van Dinter – VDS Semo

Marjon van de Ven – Manager MKB Rabobank Oss-Bernheze

Ilse Lamers – De Bakkers Lamers

Marion Bongers – Marion Beautysalon

Marielle Heerkens – Heerkens Groente & Fruit

Sandra Malka van Uden – Rosco Bouw

Na de interviewsessies zetten we enkele startende en innovatieve ondernemers in de spotlights. We hebben namelijk drie ondernemers bereid gevonden om te pitchen voor een enthousiast en kritisch ondernemerspubliek. U dus! Deze sessie wordt geleid door Maddy Goossens, voorzitter Contactgroep Veghelse Ondernemers, investeerder en voormalig eigenaar van Goossens Wonen en Slapen.

Het programma

19.30  –  Ontvangst in de bar / foyer van Theater De Pas Heesch

20.00  –  Aanvang programma

20.10  –  Start interviewsessies

21.00  –  Ondernemerspitches

21.30  –  Welkom in de bar voor een drankje

22.30  –  Afsluiting van de avond