Tijdens de drukbezochte Pinksterfeesten Nistelrode konden Nisseroise ondernemers hun onderneming helemaal gratis onder de aandacht brengen van het grote publiek! Stichting Pinksterfeesten richtte tijdens deze dagen een gratis OndernemersPlein in voor alle Nisseroise ondernemers, groot of klein, met hun bedrijf in of buiten Nistelrode. De ondernemersvereniging ondersteunde het initiatief, waardoor deelname dit introductiejaar kosteloos is. Met de statafels, achtergrondmuziekje en een gezellige sfeer in de tent werd deze première als succesvol bestempeld.

De deelnemers waren:

Mario XL supersize
Intense Feel Good & Look Amazing
WAAR & Spoor8
Maashorst Events
LipsGroen BV
RWP Licht en Geluid
Lasertechniek Nederland
Cora Wubbels
Bernheze Media
Bevers Steencentrum
Govers Waterservice
Zonnepanelen van Boxtel
Willy Bevers

Ook de Ondernemersvereniging had de nodige exposure waarmee we ons nog vaker kunnen laten zien.