Deze week verspreidt de gemeente Bernheze aan alle bedrijven brieven met het verzoek om deel te nemen aan het tweejaarlijkse onderzoek van MKB-Nederland voor de MKB-vriendelijkste gemeente van Nederland. Als het goed is heb jij hem ook in de brievenbus gevonden.
De uitkomst van het onderzoek geeft inzicht in het ondernemersklimaat in Bernheze. Bernheze wordt vergeleken met andere gemeenten en verbeterpunten worden helder zichtbaar gemaakt.

Het onderzoek richt zich op het volgende:
De dienstverlening van de gemeente
Het imago van de gemeente
Communicatie en beleid van de gemeente
Beleving van de gemeentelijke lasten.

Daarnaast heeft de gemeente in samenspraak met de SOB (Samenwerkende Ondernemersverenigingen Bernheze) een aantal eigen vragen aan het onderzoek toegevoegd die relevant zijn voor Bernheze. Klik hier naar het onderzoek.