100 Vouchers beschikbaar voor quickscan
Data Science is voor de meeste ondernemers nog een onduidelijk begrip. Het toepassen ervan in de dagelijkse praktijk is vaak nog ver weg. Het JADS MKB Datalab voert projecten uit met Data Science studenten. Daarnaast bieden ze verschillende tools om je te helpen een Data Science project met impact te definiëren.

Een van de tools heeft betrekking op databeheer:

De quickscan geeft na het invullen van vijf vragen direct een indicatie van hoe data volwassen jullie bedrijf is. Door te weten waar je staat, kun je ook beter inschatten wat een logische volgende stap is. Kom je hier zelf niet uit? Wij helpen je graag m het ontdekken hiervan!

Databeheer (kwaliteit, veiligheid, eigenaarschap, privacy binnen onze onderneming

a. Krijgt nauwelijks aandacht

b. Heeft de aandacht maar wordt ingevuld door individuen en losstaande initiatieven

c. Wordt belangrijk gevonden en krijgt structureel aandacht

d. Is van groot belang; de kwaliteit wordt gemeten en hierover wordt gerapporteerd

e. Is een belangrijke strategische pijler die het succes van de onderneming mede bepaalt.

Check de website www.jadsmkbdatalab.nl en laat je informeren.

René Jetten, bedrijfsfunctionaris
r.jetten@bernheze.org