Gemeente Bernheze ondersteunt het Bernhezer Business Event en wist ook voor deze bijzondere dag voor de ondernemers, enkele toppers te vinden om de inwoners van Bernheze te laten zien wat we in huis hebben. Onderstaand de publicaties in DeMooiBernhezekrant:

Ondernemers bedankt  1mbk_1mbk-p35_161116_1

Er is nog veel meer. Winkel bij de lokale ondernemers en word lid van Ondernemersvereniging Nistelrode zodat we elkaar weten te vinden.

Nieuws over deze dag: vind je hier.
Het zover: de allereerste Dag van de Ondernemer in Nederland. Bezoek de website en ontdek welke activiteiten er worden georganiseerd. Onder andere koningin Máxima en premier Rutte steunen het ondernemerschap en gaan op werkbezoeken. Ook andere bewindslieden, burgemeesters en nog velen meer volgen dit voorbeeld. Lees de verhalen over onze ambassadeurs. Volg ons de hele dag met #dagvdondernemer op Facebook, Instagram en Twitter