In Meierijstad, Boekel en Bernheze werken wij aan werk voor iedereen. Werkgevers, werknemers, werkzoekenden en zzp’ers kunnen terecht bij PIMWerkt. Een fysiek loket in Veghel waar experts hun krachten bundelen om vandaag te mobiliseren wat morgen nodig is.

Wij willen u uitnodigen voor een aantal interessante bijeenkomsten in de Week van het Werk van 11 tot en met 15 oktober. Zoals u wellicht heeft gemerkt is de personeelskrapte op dit moment ongekend hoog. Ondanks dat staan er nog steeds mensen naast de zijlijn.  Er zijn veel getalenteerde statushouders die bij u willen werken. Toch is het vinden van een baan voor hen niet direct vanzelfsprekend. Wellicht kunnen zij van grote betekenis zijn voor uw bedrijf.

Daarom nodig ik u uit om deel te nemen in de bijeenkomst ‘werken met Statushouders in Meierijstad, Boekel en Bernheze’.
Deze vindt plaats op 12 oktober van 12.00 tot 13.30 uur, locatie PIMWerkt markt 3 in Veghel.

  • Tijdens deze bijeenkomst wordt u meegenomen in alle informatie rondom het werken met statushouders.
  • Er komt een werkgever aan het woord die zijn persoonlijke ervaringen met u deelt, en er is ruimte tot het stellen van vragen.
  • U komt in contact met het accountteam zodat we ook voor uw bedrijf kunnen zoeken naar een mooie match
  • Tenslotte delen we een aantal kandidaatsprofielen zodat u een impressie krijgt van het beschikbare bestand

Komt u ook?

U kunt zich aanmelden via de QR-code in de flyer of kiezen voor een van onze andere thema’s tijdens de week van het werk op www.pimwerkt.nu.