De WSPNOB Online Banenmarkt werd georganiseerd via een besloten LinkedIn-groep. Tijdens de banenmarkt konden werkgevers hier actuele vacatures en werkzoekenden hun CV of pitch delen. Online, dus helemaal corona-proof! Met ruim 600 deelnemers kunnen we spreken van een zeer succesvolle editie. In totaal werden er meer dan 200 oproepen geplaatst. We hebben van alles voorbij zien komen: van sterk geschreven pitches tot gitaarliedjes (!) en van mooi vormgegeven CV’s tot powerpoint-presentaties van werkgevers.

“De WSPNOB Online Banenmarkt heeft ons een samenwerking én een nieuwe werknemer opgeleverd!”

12 Zoom-sessies met werkgevers uit de regio… lees meer
Tweede editie alweer gepland. Deze vindt plaats op dinsdag 2 februari… lees meer


Factsheet subsidievouchers Noordoost-Brabant werktlees meer