4juli-strategische verbinding

Uitnodiging Strategische verbinding

De Zeelandse Ondernemers Vereniging nodigt u graag uit voor de bijeenkomst op 4 juli met als thema “Maashorst: strategische verbinding ?”.

Op deze avond willen wij met onze leden, maar ook gezamenlijk met alle omliggende ‘Maashorst- ondernemers’, bekijken wat de Maashorst verbindt en welke economische kansen het ondernemers biedt. Middels een aantal presentaties proberen we op informele wijze antwoord te geven op de vraag of de Maashorst een strategische verbinding is.

Tijdens de afsluitende netwerkborrel gaan we graag in gesprek met Maashorst-ondernemers en omliggende ondernemersverenigingen om nader kennis te maken en te kijken of ook hier een strategische verbinding voordelen kan opleveren.

Deelname aan deze avond is gratis, ook partner of collega-ondernemers zijn welkom.
Voor een volledig programmaoverzicht van de avond verwijzen we graag naar www.zeelandseondernemersvereniging.nl.
Op deze site kunt u zich tot 30 juni aanmelden, we zullen ervoor zorgen dat uw naambadge op de avond zelf dan bij de ingang klaarligt.

We hopen u maandag 4 juli te mogen begroeten in Zeeland !

Namens ZOV,
Alfred van Meegen