Beste ondernemer,

Graag nodigen wij u namens PIM Werkt uit voor onze volgende Meet & Match banenmarkt op 31 januari 2023 in Nistelrode.  Deze staat volop in het teken van nieuwe Nederlanders en wordt mede georganiseerd door PIM Welkom.

PIM Welkom is hét PIM label, waarin wij nieuwe Nederlanders de weg wijzen binnen onze maatschappij, cultuur en op het gebied van werk. Zo zorgen wij ervoor, dat zij zich snel geborgen voelen binnen onze gemeenten.

Tijdens de Meet & Match komt u op een informele wijze in gesprek met werkzoekenden en zijn onze collega’s aanwezig om eventuele vragen te beantwoorden en u te voorzien van advies. Terugkijkend op onze laatste Meet & Match zien wij mooie resultaten, zo ging o.a. Roland aan de slag bij de technische dienst bij Fletcher Hotels, kon KFC haar team met 3 nieuwe teamleden uitbreiden en vele andere matches.

Datum: 31 januari 2023
Locatie: Cultureel Centrum Nesterlé, Parkstraat 2, 5588 Nistelrode
Tijd: 9.30 uur ontvangst werkgevers en opbouw spreektafel met promotiemateriaal

Groep 1 Meet & Match: 10.00h – 11.00h
Groep 2 Meet & Match: 11.00h – 12.30h

Aanmelden: Voor deelname graag aanmelden via www.pimwerkt.nu/agenda/

Onze PIM collega’s zijn aanwezig om eventuele vragen te beantwoorden en advies te geven.

We zien je graag daar!

P.s: Nog geen ervaring met het werken met nieuwe Nederlanders?
Kijk dan naar dit filmpje als inspiratie