Wat was het inspirerend, gezellig én lekker, onze eerste Businessbrunch van vorig jaar. En dus staat hij opnieuw op de agenda, deze spraakmakende bijeenkomst voor onze leden en hun partners!

Schuif jij ook gezellig aan?

We hebben dit keer maar liefst twee bijzondere gastsprekers naar Nistelrode weten te halen.

Spreker Rudy van Beurden weet ons vanuit zijn onderneming GAAF | positieve energie  met een hoge dosis positiviteit te verbinden met onszelf en met elkaar. Dat geeft een energieboost! Onze tweede spreker zorgt vooral voor een lach en neemt ons mee in zijn bijzondere kijk op onze eigen Nisseroise ondernemers. En natuurlijk genieten we tussen al die bedrijvigheid door van een heerlijke brunch, dus zorg dat je erbij bent!

 

Wanneer:           Zondag 25 februari

Waar:                   Zaal ’t Tramstation

Gaaf positieve energie

 

Tijd:                       10.30 uur (ongeveer 13.00 uur)

 

Aanmelden:      Deelname is gratis. Aanmelden kan tot uiterlijk maandag 19 februari via info@ovnistelrode.nl. Vermeld bij je aanmelding of je alleen of met je partner komt, en je eventuele dieetwensen.

Tot dan!

Ondernemersvereniging Nistelrode