Natuurlijk voor en door onze eigen Nisseroise ondernemers!

Sinterklaas en Kerst zijn fijne gelegenheden om een cadeau te schenken aan je medewerkers, je naasten of je collega’s. Voor een mooi cadeau hoef je gelukkig niet ver te zoeken, want onze eigen Nisseroise ondernemers bieden voor elk wat wils. Wat te denken van duurzaam of fairtrade producten, exclusieve accessoires voor binnen en buiten, feestelijke kleding, schoenen, tassen, een warme sjaal of iets voor de wintersport, pantoffels, sieraden, een fijn geurtje, badproduct, een mooi boek of bloemstuk. Of kies voor een lekker eetbaar kerstpakket vol exotische groenten en fruit, iets speciaals van de warme bakker of gevuld met handgemaakte chocoladeproducten. Als ondernemers hebben we met zijn allen zóveel moois te bieden. Dus kijk eens om je heen en laat je informeren over de mogelijkheden.

Door elkaar, voor elkaar, óók met Sint en Kerst!