Bas van der Heijden van Den Boekhouder is nieuwe vennoot bij Maas & van Oss. 

Het nieuwe jaar is voor enkele van onze leden bijzondere gestart. Het team van Maas & van Oss is versterkt met Bas van der Heijden, die als vennoot is toegetreden. Met de uitbreiding gaat en staat Maas & van Oss nadrukkelijker dan ooit elke dag opnieuw voor de complete ontzorging van uw administratieve, fiscale en financiële zaken.

In 2015 is Bas van der Heijden gestart met Den Boekhouder Administratie & Advies. Met succes! Van zijn kennis en kunde maken inmiddels vele ondernemers gebruik. Om verdere groei (en bloei) niet in de weg te staan, sluit de geboren en getogen Nistelrodenaar aan bij Maas & van Oss. De komst van Bas van der Heijden voegt extra kracht toe aan Maas & van Oss. Dat betekent dat u als ondernemer een nog hoogwaardigere dienstverlening van ons mag verwachten.

Samen sterk!