Ondernemersvereniging Nistelrode vindt het belangrijk om haar leden te helpen en ondersteunen in hun ondernemerschap. Daarvoor wordt kennis gedeeld en worden met regelmaat bijeenkomsten georganiseerd.

Als ondernemer ben je druk in je bedrijf. Je hebt te maken met veeleisende klanten, met medewerkers en toeleveranciers. Maar hoeveel tijd besteed je eigenlijk aan de ontwikkeling van je bedrijf zelf? Weet je wat je echte toegevoegde waarde is? Weet je hoe je nieuwe klanten kunt verleiden? Haal je het beste naar boven uit je medewerkers? Haal je het beste in jezelf naar boven? Vragen die misschien herkenbaar in je oren klinken, maar waarop je niet altijd een antwoord hebt.

Lab101 organiseert een masterclass ‘Excelleren in Ondernemen’. Hierin komen de hierboven genoemde vragen  via een tweetal hoofdthema’s aan bod. Het eerste thema gaat over de toegevoegde waarde van je onderneming. Het tweede thema gaat over je rol als ondernemer en leider. Leden kunnen zich inschrijven met een korting voor deze Masterclass ‘Excelleren in Ondernemen’

TIJDSDUUR
6 uur incl. pauze
KOSTEN
325,00 (als lid van Ondernemingsvereniging Nistelrode ontvangt u 125,00 korting)

Nieuwsgierig naar het programma? En wil je met korting inschrijven? … lees snel verder en meld je aan.

HET PROGRAMMA

9.00    Ontvangst
9.15    Aftrap
Groei van je bedrijf?
9.20    Ontdek de échte toegevoegde waarde van je bedrijf
10.20  Kansen en verbeterpunten voor je bedrijf
11.20  Pauze
11.30  Wat is effectief leiderschap?
12.00  Waar sta jij in je team?
12.30  Lunch
De groei van jezelf als leider?

13.15   Dienend leiderschap. Wat is dat?
13.30   Wat doe je als leider?
13.50   In de praktijk?
14.15   Samenvatting
14.30   Informele evaluatie met een drankje
15.00   Einde