Voor alle ondernemers een succesvol jaar gewenst.
Naast de beste wensen die we elkaar toebedelen, delen we met elkaar onze ervaringen, onze wijsheden en lessen. En leren van mensen die er voor hebben geleerd ons te laten leren.

Inspiratie voor een jaar ondernemen

Geef je daarom op voor de Business brunch
Tijdens de Business Brunch hebben we wel een heel bijzondere gast die ons wat kan leren, maar vooral leren we ook dat we meer wijsheid in pacht hebben dan we dachten. Welke vraag zou jij aan wie eens willen stellen?
Geef je op voor de Business Brunch op 27 januari en geniet van de brunch terwijl de gasten in gesprek gaan.

Bijzondere ontmoetingen, persoonlijke aandacht, deskundige adviezen en de juiste inspiratie voor een nieuw jaar vol uitdagingen in je onderneming. Het wordt een verrassende morgen tijdens de Business Brunch bij Zaal ’t Tramstation. Meer over de verder inhoud van deze inspirerende morgen volgt snel.