Van Willem van den Brand, bedrijfscontactfunctionaris bij de gemeente, ontvingen we onderstaand 

Dinsdagavond 25 mei van 19.30 tot 21.00 uur organiseren de gemeenten Bernheze, Uden, Landerd en Boekel, in samenwerking met Het EnergieBureau, een webinar over de warmtevisie; ook wel de Transitievisie Warmte genoemd (TVW). Deze warmtevisie geeft richting aan wáár, wanneer en hoe we in onze gemeenten de komende jaren van het aardgas af kunnen gaan.

Deelnemen aan webinar
Het webinar wordt georganiseerd in aanloop naar de vaststelling van deze visie door de gemeenteraad na de zomer. Er is tijdens het webinar ruimschoots tijd voor het beantwoorden van je vragen. Het webinar wordt georganiseerd voor alle geïnteresseerde inwoners en ondernemers.

Meld je aan om deel te nemen
Wil je deelnemen aan dit webinar? Meld je dan aan via deze link. Je ontvangt dan enkele dagen voorafgaand aan het webinar een e-mail met de link voor de bijeenkomst en een instructie over hoe in te loggen.