Meldt je aan voor de algemene ledenvergadering van Ondernemers vereniging Nistelrode.

Uitnodiging leden Ondernemers vereniging:
Na de opening door voorzitter Peter van Tilburg en de officiële berichtgevingen vanuit het bestuur, zijn te gast; wethouder Wijdeven, wethouder Van Boekel. En de nieuwe bedrijvencontactfunctionaris; Willem van den Brand  stelt zich voor. Hierna zal Linda Loeffen, organisatiepsycholoog en lid van Ondernemersvereniging Nistelrode, een interessante presentatie geven over ‘Positief leiderschap’. Een veelzijdig onderwerp, waar we iedere dag mee kunnen scoren! Kijk ook eens op www.lindaloeffen.nl.
Na de afsluiting is het tijd voor een rondleiding bij het opnieuw verbouwde en uitgebreide MG Service.

Graag aanmelden voor 16 november via info@ovnistelrode.nl

Algemene ledenvergadering

Datum: 19 november
Tijd: 20.00 – 22.30 uur
Inloop: 19.30 uur
Locatie: MG Service
Canadabaan 2, 5388 RT Nistelrode