NISTELRODE – Zo’n vijftig ondernemers kwamen samen voor een ochtend vol ontmoeting, inspiratie en reflectie tijdens de inspirerende Business Brunch, georganiseerd door Ondernemersvereniging Nistelrode. Het programma had alles in zich, met hoogtepunt een feestelijk moment: de huldiging van Erelid Jack Martens.
Jack Martens benoemd tot Erelid
De ochtend begon met een bijzondere verrassing. In navolging van zijn afscheid in november werd Jack Martens, na 27 jaar bestuurslidmaatschap en jarenlange inzet als secretaris en vertegenwoordiger van de vereniging, benoemd tot Erelid van Ondernemersvereniging Nistelrode. Als tweede erelid in de geschiedenis van de club kreeg Jack een warm en welverdiend applaus van de aanwezige leden. Het bestuur benadrukte hoe belangrijk zijn betrokkenheid en inzet zijn geweest voor de vereniging en voor het ondernemersklimaat in het dorp.
Tijd voor volgende generatie
Jack Martens was 27 jaar lang bestuurslid, waarvan 22 jaar secretaris, daarnaast vertegenwoordigde hij Ondernemersvereniging Nistelrode 22 jaar lang bij de Samenwerkende Ondernemersverenigingen Bernheze, 10 jaar lang bij Centrumvisie Nistelrode en 5 jaar bij de mobiliteisvisie.
“Het was leuk en leerzaam om voor de vereniging te werken en vooral dankzij de prettige samenwerking met de overige bestuursleden heb ik het altijd graag gedaan, maar het is tijd voor verjonging,” vertelt Jack. “De vereniging heeft een gezonde basis en het is goed dat de volgende generatie instapt.”
Betrokkenheid
Hoewel Jack het bestuur heeft verlaten, zal hij voorlopig niet stilzitten. Als opa besteedt hij de nodige tijd aan zijn gezin en Jack vertelt: “Er ligt een voorstel om een nieuwe club ‘de Zondernemers’ te gaan oprichten, voor leden binnen de vereniging die geen actief ondernemer meer zijn. Zo blijven we toch betrokken bij deze mooie groep ondernemers.”
Jack werd gehuldigd – in bijzijn van zijn gezin – door mede-bestuurder Peter van Tilburg, die helaas niet aanwezig kon zijn, maar tijdens deze jaren Jack als secretaris aan zijn zijde had en daarom een persoonlijke noot ingesproken had. Rien Wijdeven nam hierna het woord over en kwam Jack veelvuldig tegen in deze jaren van bestuurschap. De vele mooie woorden werden kracht bijgezet met een oorkonde en een prachtig gelaserd persoonlijk beeld en een enorm warm applaus.







