Steunmaatregelen richting 2021

Op 15 september 2020 zijn tijdens Prinsjesdag de Miljoenennota en het Belastingplan 2021 gepresenteerd. De conclusie? Er staat ons een onzekere en spannende tijd te wachten. Welke informatie is nu belangrijk voor jou als werkgever? 

In opvolging van de twee eerdere noodpakketten wordt per 1 oktober 2020 een nieuw steun- en herstelpakket geïntroduceerd. Het kabinet verlengt daarmee steunmaatregelen zoals de NOW en de Tozo. Zo blijft de werkgelegenheid zoveel mogelijk behouden en kunnen bedrijven verder.
Meer hierover en over onderstaande onderwerpen… lees meer

  • Baangerelateerde investeringskorting (BIK)
  • Aanvullend sociaal pakket
  • Veranderingen in de WKR
  • Verruiming gerichte vrijstelling scholingskosten
  • Betaald ouderschapsverlof
  • Pensioenakkoord