Waar heb jij recht op?

Waarom weer een nieuw steunpakket?
Er vallen ongekend harde klappen in veel branches door de verplichte sluiting, zeker nu deze verlengd is. Het doel van nieuwe maatregelen is dan ook om bedrijven tegemoet te komen die nu nog meer schade oplopen of zelfs op omvallen staan.

Wanneer gaat dit steunpakket in?
De verruimingen van het steunpakket, gelden voor het eerste en tweede kwartaal van 2021.

Hoe maak je gebruik van de nieuwe maatregelen?
De loketten voor het daadwerkelijk aanvragen van steun zijn:

  • RVO voor de Tegemoetkoming Vaste Lasten (TVL)
  • UWV voor de vergoeding loonkosten (NOW)
  • Gemeente voor ondersteuning zelfstandig ondernemers (Tozo)
  • Belastingdienst voor de belastingmaatregelen

Kan ik de Corona Quickscan opnieuw invullen?
Jazeker! Bij nieuwe voorwaarden, regelingen en informatie, updaten wij zo snel mogelijk onze scan en uitslag. Voor een correcte uitslag raden wij daarom aan, om na veranderingen vanuit de overheid, de Corona Noodfonds Quickscan nogmaals te maken.

Kijk snel hier en check wat jij recht op hebt!