
Bedrijfsbezoek Udea Veghel
19 april 2022 @ 08:00 - 17:00
Bij deze willen wij je graag uitnodigen voor een uniek bedrijfsbezoek en wel bij Udea Veghel.
Udea is een groothandel, merkenhuis, im- en exporteur van biologiche levensmiddelen en tevens franchisegever van de biologische supermarktketen Ekoplaza, Marqt en Natuurwinkel, samen goed voor 100 winkels.
Nistelrodenaar Eric-Jan van den Brink is operationeel directeur bij Udea en wil ons graag in het nieuwe en volledig geautomatiseerd krattenmagazijn, met drie temperatuurzones, rondleiden.
Het door Van der Landen ingerichte 100.000 kratten magazijn werkt volgens het principe first in-first out, waardoor de klanten producten in huis krijgen met een langere houdbaarheidsdatum wat een enorme kostenbesparing oplevert. Ook kan er ‘gepickt’ worden, met minder fouten.
Kijk hier ook eens op op de website.
Ondernemers Vereniging Nistelrode biedt je de mogelijkheid om dit super moderne magazijn te bekijken op maandag 16 mei aanstaande:
De agenda ziet er als volgt uit:
17.45 uur: verzamelen bij parkeerplaats De Hoefslag
18.00 uur: vertrek met gezamenlijk vervoer naar Veghel
18.30 uur: aanvang rondleiding en mogelijkheid voor het stellen van vragen
20.00 uur: vertrek uit Veghel naar het verzamelpunt
20.30 uur: presentatie door Eric-Jan van den Brink over Udea en mogelijkheid tot stellen van vragen
21.00 uur: gezellig samenzijn onder het genot van een hapje en drankje.
Je kunt je aanmelden voor deze unieke bedrijfspresentatie, samen met een introducé, door het beantwoorden van de uitnodiging die je in je mail hebt ontvangen. Dit kan tot en met 8 mei.
Met vriendelijke groet;
PR commissie Ondernemers Vereniging Nistelrode.